Мартинівка
Вівторок, 22.01.2019, 01:44
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [170]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [138]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [89]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення виконкому

засідання виконкому від 14.01.2019

 

 

УКРАЇНА

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 1

 

від 14 січня 2019 року с. Мартинівка

 

Про виконання програми економічного і соціального розвитку

Мартинівської сільської ради та бюджету сільської ради за 2018 рік

 

Заслухавши інформацію голови виконавчого комітету про виконання програми економічного та соціального розвитку сільської ради та головного бухгалтера Реви Н.І. про виконання доходної частини бюджету сільської ради за 2018 рік , керуючись пп.1 п.а ст. 28 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію про виконання програми економічного та соціального розвитку та бюджету сільської ради за 2018 рік прийняти до відома.

/ інформація додається/

 1. Продовжити роботу по утриманню і функціонуванню всієї виробничої сфери на території ради.

Постійно.

Виконком.

3. Приділяти увагу розвитку на території ради художньої самодіяльності, спорту , фізичної культури.

Постійно.

Виконком.

4. Здійснювати заходи по соціальному захисту населення, дотримання належного порядку в населених пунктах сільської ради.

Постійно.

Виконком.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету Лук’янова Ю.В.

 

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету 14.01.2019 № 1

 

Доповідь голови виконавчого комітету

про виконання програми економічного та соціального розвитку

Мартинівської сільської ради за 2018 рік

 

Шановні присутні !

Протягом 2018 року основні зусилля Мартинівської сільської ради були спрямовані на реалізацію відповідних завдань і заходів Програми економічного та соціального розвитку Мартинівської сільської ради на 2018 рік та вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту населення.

Мартинівська сільська рада охоплює 3 населені пункти: село Мартинівка, село Золотарівка, село Артемо-Растівка. Станом на 01.01.2019 року на території ради зареєстровано 391 чол., з них: працездатного населення - 226 чол., дітей та підлітків -27 чол., пенсіонерів -153 осіби.

Промислові підприємства на території сільської ради відсутні.

Сільськогосподарське виробництво.

На території сільської ради знаходяться і функціонують 2 сільськогосподарських підприємства – СВК АФ « Жовтень» та ТОВ « Пролісок».

 • АФ « Жовтень» розміщений в селі Мартинівка, спеціалізується на наданні послуг населенню, вирощуванні зернових, сої та соняшника. Обробляє 351 га ріллі. Працюючих 8 чоловік.

ТОВ « Пролісок» займає територію сіл Артеморястівки та Золотарівки, спеціалізується на вирощуванні зернових та соняшнику, сої. Обробляє 723 га ріллі.

Заключені договори оренди земель з функціонуючим підприємством СТОВ

« Дружба-Нова», яке організоване на землях Буймерської та Мартинівської сільських рад. Обробляє 1599 га ріллі.

За звітний період виготовлено технічну документацію для реєстрації права власності на 7 земельних часток (паїв ) , що перейшли за рішенням суду у комунальну власність сільської ради (відумерла спадщина), на що використано 11605 грн.

Розвиток лісового господарства. Площа земель лісового фонду сільської ради займає 2480.43 га.

Постійними користувачами лісових ресурсів сільської ради є: ДП «Тростянецьке лісове господарство», Тростянецьке дочірнє агролісогосподарське підприємство «Тростянецький агролісгосп».

У галузі транспорту і зв’язку на території сільської ради відсутнє поштове відділення.

Центр сільської ради – с. Мартинівка – розташоване за 25 км від райцентру.

Мартинівською та Станівською сільськими радами було спільно розроблено Програму «Сільський автобус» та затверджено договір про співробітництво Станівської та Мартинівської сільських рад Тростянецького району у формі реалізації спільних програм та проектів. На виконання даного договору сільською радою було надано субвенцію в районний бюджет в сумі 9,0 тис. грн. для комунального підприємства « Станова-сервіс» для організації перевезень жителів Мартинівської та Станівської територіальних громад.

Мережа телефонного зв’язку по сільраді налічує 32 абоненти. В 2018 році розширення мережі не проводилось.

Мережа проводового радіомовлення відсутня.

Мережа користувачів Інтернету налічує 6 домогосподарств, але сигнал слабкий. З перебоями.

Енергозабезпечення та енергозбереження. Газопостачання сільської ради забезпечується Сумським управлінням по експлуатації газового господарства, забезпечення електричною енергією здійснюється філією «Тростянецький РЕМ» ПАТ

 

 

« Сумиобленерго».

Споживання газу населенням сільської ради дещо зменшилось у зв’язку з підвищенням тарифів.

В селі Мартинівка повністю встановлене вуличне освітлення.

На функціонування вуличного освітлення за 2018 рік використано 12517 грн. в т. ч.

 • галузі будівництва і дорожнього комплексу в 2018 році для покращення стану та забезпечення належних умов для безпечного руху транспорту було закуплено щебінь для підсипки комунальних доріг на суму 125000 грн., проведено поточний ремонт комунальних доріг по вулицях Гагаріна , Бочанська с. Мартинівка та вул. Лісна с. Артемо-Растівка на суму 496288 грн., та проведено їх грейдування на суму 23800 грн. На очистку доріг від снігу використано 5400 грн.

Сільською радою були надані кошти на співфінансування поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення О191604 Артемо-Растівка-Мартинівка-Горястівка в сумі 999993 грн.

 • питаннях охорони навколишнього природного середовища . З метою запобігання надзвичайним ситуаціям на території ради функціонує пожежна команда, яка утримується за кошти місцевого бюджету. Штат пожежної команди укомплектований

( два водія і два бійця ) автомобіль технічно-справний , має необхідний запас палива, чергування команди організоване цілодобово. На території сільської ради знаходяться 4 вежі Рожнова, пристосованих для забору води. На функціонування місцевої пожежної команди використано 272902 грн.;

За звітний період сільською радою надано субвенцію в районний бюджет в сумі 5000 грн. для 24 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Сумській області для придбання форменного та захисного одягу.

Працівниками сільської ради проведені роботи по приведенню в належний санітарний стан колодязів громадського користування , території спортивного майданчика в селі Мартинівка, території сіл , проведені роботи по ліквідації стихійних звалищ сміття та побутових відходів.

Для забезпечення населення якісно питною водою працівниками сільської ради проведено роботу по дезінфекції колодязів громадського користування на суму 2493 грн.

У сфері малого бізнесу.

На території Мартинівської сільської ради станом на 01.01.2019 здійснюють діяльність 3 фізичні особи-підприємці:

Курдупов О.М. – надання послуг

Пилипенко І.П. – оренда гідроспоруди

Хурдило О.С. – оренда гідроспоруди

- 3 сільськогосподарських підприємств:

СВК АФ «Жовтень» -– сільське господарство

СТОВ«Дружба-Нова» - сільське господарство

ТОВ «Пролісок» - сільське господарство

 • торгівельного обслуговування населення сільської ради працюють два магазини міського споживчого товариства, та кожний понеділок здійснюється виїзна торгівля приватними підприємцями м. Лебедин, м. Тростянець , м. Охтирка. Жителі віддалених вулиць с. Мартинівка та жителі сіл Золотарівка, Артемо-Растівка забезпечуються товарами повсякденного попиту з залученням приватних підприємців три рзи з тиждень.
 • підтримується належний санітарний стан майданчика для виїзної торгівлі в селі Мартинівка.

Соціальна сфера.

У соціальній сфері досягнення стабільності здійснювалось шляхом підвищення соціальних стандартів і гарантій, розмірів мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, пенсій і соціальної допомоги.

Під опікою залишаються, перш за все, найменш захищені верстви населення, яким держава гарантує мінімальні соціальні і матеріальні блага. Тому, постійна увага виконкому

 

 

сільської ради направлена на соціальний захист саме цих верств населення. Вирішуються питання організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування малозабезпечених громадян, в тому числі, ветеранів, інвалідів війни і праці, самотніх громадян похилого віку, одиноких матерів, малозабезпечених сімей, які не в змозі забезпечувати себе за рахунок власної трудової діяльності, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей .

Сільською радою постійно ведеться робота по виявленню осіб, які потребують надання субсидій та інших видів допомоги, сприяння в оформленні документів та їх подання до УПСЗН.

Так, за 2018 рік сільською радою було подано документи на оформлення субсидій для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг 80 споживачам ; в т.ч. на тверде паливо – 5 споживачам, крім того 3 учасникам АТО було надано допомогу в оформленні документів на отримання твердого палива.

Надано матеріальну допомогу громадянам в сумі 24000 грн.

З початку року сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі:

- 42 тис. грн. для територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради на оплату праці соціальних робітників , які надавали соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку на території сільської ради;

- 0.8 тис. грн. – для відшкодування фактичних видатків на 2018 рік для обслуговування управлінням соціального захисту населення громадян , які проживають на території Мартинівської сільської ради згідно Програми соціальної підтримки громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу».

- 2,3 тис. грн. для здійснення компенсаційних виплат особам , які надають соціальні послуги.

На території ради ведеться облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Систематично проводяться перевірки умов проживання та виховання неповнолітніх.

Для ведення архівної діяльності надано субвенцію в районний бюджет в сумі 4162 грн. на утримання трудового архіву.

Послугами районної служби зайнятості протягом 2018 року скористалося 10 громадян.

З метою благоустрою населених пунктів та приведення територій в належний санітарний стан було організовано проведення громадських робіт на які було залучено 3 чол. безробітніх. Використано 10792 грн. на оплату за рахунок місцевого бюджету та 12386 грн. - кошти центру зайнятості.

Силами даних працівників крім робіт з наведення належного санітарного стану на територіях вулиць, кладовищ, колодязів громадського користування , спортивного майданчика в селі Мартинівка, проведені роботи по ліквідації стихійних звалищ сміття та побутових відходів, надавались соціальні послуги із обслуговування одиноких громадян похилого віку та осіб з інваліднісю.

За підсумками 2018 року існуюча мережа закладів охорони здоров’я налічує по сільській раді 2 заклади - Мартинівський ФП та Артемо-Растівський ФП.

Сільською радою було надано субвенцію районній раді :

- в сумі 36000 грн. для КЗ « Тростянецька центральна районна лікарня» на функціонування закладів охорони здоров’я, що знаходяться на території Мартинівської сільської ради;

- в сумі 1700 грн. – КЗ « Тростянецька центральна районна лікарня» на проведення ремонту пересувного флюорографічного кабінету;

- субвенцію Тростянецькій міській об’єднаній територіальній громаді через Тростянецьку міську раду для утримання ФП с. Мартинівка, ФП с. Артемо-Растівка комунальним некомерційним підприємством « Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради в сумі 33410 грн.

У галузі освіти : на території сільської ради не функціонують школи та дитячі садки. Дітей шкільного віку села Артемо-Растівка підвозять шкільним автобусом на навчання до

 

 

 • НВК Лебединського району , дітей шкільного та дошкільного віку села Мартинівка шкільним автобусом підвозять до Олешнянського НВК Охтирського району.

Сільською радою надано субвенцію районній раді в сумі 25000 грн. для Олешнянського НВК Охтирського району на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

 • території сільської ради працює чотири заклади культури, із них два клубних заклади - Мартинівський сільський Будинок культури та Артемо-Растівський сільський клуб та дві бібліотеки – Мартинівська та Артеморястівська сільські бібліотеки. З метою прийняття участі в районних заходах та проведенні заходів для членів громади активізувалась робота по залученню жителів сіл до участі в художній самодіяльності. В закладах культури проводяться заходи морально-духовного та патріотичного виховання підростаючого покоління. проведення масових заходів за звітний період використано 21840 коштів місцевого бюджету.

На території Мартинівської сільської ради знаходяться два пам’ятника - «Скорботна матір» села Мартинівка, «Солдат з автоматом» села Артемо-Растівка та обеліск на братській могилі села Мартинівка, присвячених подіям війни 1941-1945 років. За звітний період проведено благоустрій вищеназваних пам’ятників на що використано 1354 грн.

Підтримка дітей та молоді, гендерна політика.

У ході економічного та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, репродуктивного здоров’я, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім`ї та їх навчання. Потребують розв’язання проблеми професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення.

 • роками спостерігається нестабільність рівня життя більшості сімей .

За звітний період сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 1,43 тис. грн. на фінансування «Районної програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей на 2017-2020 роки».

 • часом більше уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту. З цією ціллю було проведено заходи щодо облаштування спортивних майданчиків, регулярно проводиться обстеження спортивних споруд та спортивного інвентаря . Рівень забезпеченості спортивними спорудами населених пунктів Мартинівської сільської ради з урахуванням кількості населення достатній.

Забезпечення законності і правопорядку .

Дільничним інспектором поліції по Мартинівській сільській раді є Колісніченко Юрій Володимирович.

Поліпшення якості державного управління.

 • звітний період передано кошти Мартинівського сільського бюджету в сумі 2000 грн. до фінансового управління Тростянецької районної державної адміністрації для придбання предметів і матеріалів (придбання паперу та канцелярського приладдя) та на оплату послуг (обслуговування комп’ютерної техніки) та кошти в сумі 5000 грн. на покращення матеріально-технічного забезпечення державному бюджету УДКСУ у Тростянецькому районі.

За 2018 рік до сільського бюджету надійшло власних та закріплених доходів в сумі 2506,8 тис. грн., або 105 % до затверджених призначень на звітний період( 2387,8 тис.грн.). Відповідно сума перевиконання доходної частини по власним та закріпленим доходам за звітний період складає 119 тис.грн.

 

 

Секретар виконавчого комітету Л.І.Пономаренко

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 2

 

від 14 січня 2019 року с. Мартинівка

 

Про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян.

 

На підставі Закону України « Про звернення громадян» та п.б.1 ст.38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» з метою недопущення недоліків у роботі виконавчих органів по розгляду звернень громадян, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, забезпечення постійного зв’язку між органами місцевого самоврядування та громадянами, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Роботу виконавчого комітету із зверненнями громадян за 2018 рік вважати задовільною / інформація додається/.

2. З метою подальшого вдосконалення роботи зі зверненнями громадян і забезпечення її результативності:

2.1. У своїй діяльності керуватися вимогами Закону України « Про звернення громадян», Указів Президента України та Уряду щодо реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечення належного розгляду звернень громадян, та оперативного їх вирішення.

2.2. Забезпечити кваліфікований, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників та надання відповідей у встановлені законом терміни. Особливу увагу приділяти вирішенню питань, порушених у зверненнях пільгових категорій громадян.

2.3. Проводити аналіз звернень, що надходять до виконавчого комітету сільської ради, виявляти причини, що породжують скарги та заяви та вживати заходи по їх усуненню.

 1. Заслуховувати питання по роботі зі зверненнями громадян на сесіях сільської ради, засіданнях виконкомів.

2.5. Не допускати надання неоднозначних необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян із порушенням термінів, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

2.6. Надавати принципову оцінку фактам тяганини, формалізму та бюрократизму при розгляді звернень громадян. При вирішенні питань матеріального заохочення осіб органів місцевого самоврядування враховувати стан їх роботи зі зверненнями громадян.

 1. Вважати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету № 36 від 16.07.2018 року « Про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян».
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету

Лук’янова Ю.В.

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому

№ 2 від 14.01.2019

 

Довідка

про роботу виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

зі зверненнями громадян у 2018 році

 

Протягом 2018 року Мартинівською сільською радою проводилась робота, спрямована на забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», розпоряджень і доручень голови Тростянецької РДА з даного питання, власних рішень.

Виконкомом сільської ради прийнято розпорядчі документи, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

В ході підготовки питання «Про стан роботи із зверненнями громадян на території сільської ради» виявлено, що членами виконавчого комітету проводиться робота по забезпеченню конституційних прав жителів сільської ради на звернення.

Ведуться журнали реєстрації письмових та усних звернень. Графіки прийому сільським головою, секретарем ради, керівниками установ доведені до відома населення шляхом оголошення на службових кабінетах.

На письмові звернення готуються письмові довідки, відповіді. На усному прийомі жителям сільської ради надавалась різноманітна консультаційна, роз’яснювальна допомога з різних питань. В наявності є нормативні акти, що регулюють правовідносини в області забезпечення звернень громадян.

З метою підвищення ефективності в роботі зі зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері, стан роботи зі зверненнями громадян розглядаються на апаратних нарадах, засіданнях виконкому. Це дає можливість аналізувати роботу зі зверненнями громадян та вживати необхідних заходів щодо покращення роботи.

На засіданнях виконавчого комітету від 15.01.2018 року було підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік, від 16.07.2018 було підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року та намічені шляхи подальшого вдосконалення роботи зі зверненнями громадян і забезпечення її результативності.

Вцілому за 2018 рік до виконавчого комітету Мартинівської сільської ради надійшло всього 101 звернення, в тому числі 46 письмових та 55 на особистому прийомі.

Характер звернень різноманітний:

- аграрної політики і земельних відносин - 19;

- транспорту і зв’язку - 5

- економічної, цінової, інвестиційної,

зовнішньоекономічної, регіональної

політики та будівництва, підприємництва - 1

- соціального захисту - 32

- праці і заробітної плати - 9

- комунального господарства - 28

- житлова політика - 4

- забезпечення дотримання законності та

охорони правопорядку, реалізації прав і

свобод громадян - 2

- сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності,

фізичної культури і спорту - 1

Усі звернення розглянуті та проаналізовані.

 

 

 

На особистому прийомі сільського голови побувало 55 чоловік. Заявниками були порушені такі питання: земельні, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги. Здебільшого на порушені питання надано роз’яснення.

Звернення незахищеної категорії населення, а саме ветерани війни та праці, учасники бойових дій, інваліди, одинокі громадяни розглядаються спеціалістами сільської ради першочергово.

За усними звернення громадян за 2018 рік видано 275 довідок різного змісту.

 • головою, виконавчим комітетом сільської ради, спеціалістами сільської ради проводиться системна робота ,спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян при письмових та усних зверненнях що надійшли до сільської ради.

 

Секретар виконавчого комітету Л.І.Пономаренко

Категорія: Рішення виконкому | Додав: lyda_1939 (14.01.2019)
Переглядів: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz