Мартинівка
Вівторок, 22.01.2019, 01:38
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [170]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [138]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [89]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення сільської ради

Засідання 27 сесії від 27.07.2018

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять сьома сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

27 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про виконання програми зайнятості населення

Тростянецького району на період до 2017 року

 

Заслухавши інформацію сільського голови Лук’янова Ю.В. про виконання програми зайнятості населення на період до 2017 року, на підставі п.22ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні Мартинівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Інформацію про виконання районної програми зайнятості населення на період до 2017 року взяти до відома (додається).
 2. Секретареві сільської ради зняти з контролю програму зайнятості населення

Тростянецького району на період до 2017 року як таку , що втратила чинність.

 

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення 27 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 27 липня 2018 року

 

Інформація про виконання районної програми

зайнятості населення на період до 2017 року по Мартинівській сільській раді

 

Районна програми зайнятості населення на період до 2017 року була спрямована на реалізацію заходів, пов'язаних з проведенням активної політики зайнятості населення, регулювання трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, поліпшення якості життя працюючих, підвищення їх добробуту.

На території ради станом на 01.01.2018 року зареєстровано 409 чол. .з них 235 чол. працездатного населення, в т.ч. були зайняті у всіх сферах виробництва 77 чол., не працевлаштованих 158 чол.

Впродовж 2017 року діяльність Мартинівської сільської ради була спрямована на формування сприятливих правових, економічних, організаційних та інших умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів господарювання.

На території Мартинівської сільської ради станом на 01.01.2018 здійснюють діяльність 3 фізичні особи-підприємці:

Курдупов О.М. – надання послуг

Пилипенко І.П. – оренда гідроспоруди

Хурдило О.С. – оренда гідроспоруди

У галузі АПК створені економічні, правові та конкурентні умови для виробництва сільськогосподарської продукції.

На території сільської ради знаходяться і функціонують 3 сільськогосподарських підприємства – СВК АФ « Жовтень» та ТОВ « Пролісок», ПП « Буймерське».

 • АФ « Жовтень» розміщений в селі Мартинівка, спеціалізується на наданні послуг населенню, вирощуванні зернових, сої та соняшника. Обробляє 356,6 га ріллі. Працюючих 7 чоловік.

ТОВ « Пролісок» займає територію сіл Артеморястівки та Золотарівки, спеціалізується на вирощуванні зернових та соняшнику, сої. Обробляє 769 га ріллі.

Заключені договори оренди земель з підприємством ПП « Буймерське», яке організоване на землях Буймерської та Мартинівської сільських рад. Обробляє 1599 га ріллі.

Проводиться робота по забезпеченню тимчасовою зайнятістю громадян. Участь безробітних у суспільно-корисних роботах сприяє соціальному розвитку громади.

Послугами районної служби зайнятості протягом 2017 року скористалося 10 громадян. Сільською радою було організовано проведення громадських робіт на які було залучено 3 чоловіки безробітніх. Використано 10967 грн. на оплату їх за рахунок місцевого бюджету та 10967 грн. - кошти центру зайнятості.

 

Секретар сільської ради Л.І.Пономаренко

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять сьома сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

27 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про виконання районної програми соціального

захисту населення на 2017-2021 роки

 

Заслухавши інформацію сільського голови про виконання районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, слід відмітити, що станом на 01.07.2018 на території ради зареєстровано 400 жителів, з них: 156 пенсіонерів, 18 інвалідів усіх груп і категорій, 10 учасників бойових дій, 14 учасників війни, 1 афганці, 1 ліквідатор наслідків на ЧАЕС, 31 дітей. Тому, постійна увага виконкому сільської ради направлена на соціальний захист саме цих верств населення. Вирішуються питання організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування малозабезпечених громадян, в тому числі, ветеранів, інвалідів війни і праці, самотніх громадян похилого віку, дітей-сиріт, одиноких матерів, малозабезпечених сімей, які не в змозі забезпечувати себе за рахунок власної трудової діяльності, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей .

Сільською радою постійно ведеться робота по виявленню осіб, які потребують надання субсидій та інших видів допомоги, сприяння в оформленні документів та їх подання до УПСЗН. Так, за І півріччя 2018 року сільською радою подано документи на оформлення субсидій для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг 31 споживачам ;з них на тверде паливо - 3 споживачам, крім того 3учасникам АТО було надано допомогу в оформленні документів на отримання твердого палива.

Надано матеріальну допомогу громадянам в сумі 14000 грн.

На території ради ведеться облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Систематично проводяться перевірки умов проживання та виховання неповнолітніх.

 • центром по обслуговуванню одиноких пристарілих громадян на території ради обслуговується 15 осіб. З початку року сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 42000 грн. для територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради на оплату праці соціальних робітників , які надають соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку на території сільської ради.

Для торгівельного обслуговування населення сільської ради працюють два магазини міського споживчого товариства, та кожний понеділок здійснюється виїзна торгівля приватними підприємцями м. Лебедин, м. Тростянець , м. Охтирка. Три рази на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця) жителі віддалених вулиць сіл Мартинівка , Золотарівка, Артемо-Растівка забезпечуються товарами повсякденного попиту з залученням приватних підприємців.

Постійно підтримується належний санітарний стан майданчика для виїзної торгівлі в селі Мартинівка.

З метою виконання заходів щодо забезпечення вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів соціальної інфраструктури приміщення Мартинівської сільської ради та ФАП с. Мартинівка обладнані пандусом.

 

 

 

Мартинівською сільською радою постійно проводиться співпраця з управлінням праці та соціального захисту населення , територіальним центром соціального обслуговування населення, районною радою ветеранів, районною організацією Товариства Червоного Хреста та іншими організаціями району щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення.

Наше завдання – дійти до кожного, хто потребує як матеріальної, так і фізичної допомоги, допомогти вирішити соціально-побутові проблеми найуразливішим верствам населення.


Виходячи з вищевказаного, керуючись ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 1. Інформацію про хід виконання районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки на території ради взяти до відома.

2. Виконавчому комітету продовжити роботу щодо реалізації завдань, поставлених державою у сфері соціальної політики, всебічного захисту і підтримки законних прав, соціально-економічних, вікових та інших інтересів уразливих верств населення.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти , охорони здоров’я , культури , спорту , побутового і торгівельного обслуговування та соціального захисту населення.

 

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять сьома сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

27 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про хід виконання районної Програми по виявленню,

локалізації та ліквідації амброзії полинолистої в Тростянецькому

районі на 2015-2020 роки

 

З метою запобігання розповсюдження вогнищ особливо шкідливого карантинного бур’яну – амброзії полинолистої землевпорядником сільської ради Ларкіною Н.Г. проводилось обстеження земельних ділянок. На територіях, де було виявлено вогнища амброзії полинолистої проводяться заходи з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої шляхом скошування. Також проведенні роз’яснювальні бесіди серед населення щодо негативного впливу амброзії полинолистої на здоров’я людей та необхідності своєчасного знищення карантинних бур’янів.

Виходячи з вищевказаного на підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Постійно привернути увагу населення до проблем, пов’язаних із засміченням земель карантинним бур’яном.

 1. Провести боротьбу та ліквідацію амброзії полинолистої у населених пунктах та на узбіччях доріг шляхом скошування з залученням працівників по благоустрою населених пунктів

( громадські оплачувані роботи).

3. Землекористувачам усіх форм власності постійно дотримуватися агротехнічних вимог при вирощуванні сільськогосподарських культур, застосовувати для обробітку гербіциди відповідно до переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування , бюджету , фінансів , соціально-економічного та культурного розвитку села , АПК , земельної реформи та охорони навколишнього середовища.

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять сьома сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

27 липня 2018 року с. Мартинівка

 

 • депутатів сільської ради Іщенко О.В., Милкіної Н.В., Літвіна М.В. про роботу

Прослухавши звіт депутатів сільської ради Іщенко О.В., Милкіної Н.В., Літвіна М.В. про роботу на своїх виборчих округах слід відмітити, що депутатами проводиться певна робота на своїх округах. Депутатами постійно підтримується зв’язок з виборцями на своїх округах, проводиться роз’яснювальна робота по правилах пожежної безпеки, по правилах користування газом, по профілактиці різних інфекційних захворювань.

Депутатами проводяться бесіди з виборцями по наведенню належного санітарного стану в своїх домогосподарствах і на прилеглих територіях, по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, по боротьбі з самогоноварінням. Виходячи з вищевказаного , керуючись пп.12 п.1 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 1. Інформацію про роботу депутатів на своїх виборчих дільницях прийняти до відома.
 2. Депутатам на своїх виборчих округах більше уваги слід приділяти мало захищеним верствам населення, по мірі можливості допомагати їм.
 3. Постійно проводити зустрічі з своїми виборцями з метою вивчення проблем виборців і постійно вести роз’яснювальну роботу по наведенню належного санітарного стану своїх дворів і прилеглих територій та по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

Категорія: Рішення сільської ради | Додав: lyda_1939 (27.07.2018)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz