Мартинівка
Вівторок, 22.01.2019, 01:39
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [170]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [138]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [89]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення сільської ради

Засідання 30 позачергової сесії від 22.08.2018

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тридцята ( позачергова ) сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22 серпня 2018 року с. Мартинівка

 

Про схвалення проектів договорів про

співробітництво між Мартинівською сільською

радою та Тростянецькою міською радою

 

Керуючись статтями 25, 26 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи результати громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Тростянецькою міською ОТГ в особі Тростянецької міської ради та територіальними громадами с. Мартинівка, с. Артемо-Растівка,

с. Золотарівка Тростянецького району Сумської області в особі Мартинівської сільської ради у сфері охорони здоров’я та архівної діяльності у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Схвалити проект договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Тростянецькою міською радою та Мартинівською сільською радою у сфері охорони здоров’я у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів (додаток 1).

2. Схвалити проект договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Тростянецькою міською радою та Мартинівською сільською радою у сфері архівної діяльності у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів (додаток 2).

3. Доручити сільському голові Лук’янову Ю.В. до «23» серпня 2018 р. підписати договір, вказаний у пункті 1 та пункті 2 цього рішення.

4. Установити, що Тростянецька міська рада надсилає Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України:

4.1. для внесення до реєстру про співробітництво територіальних громад договір, вказаний у пункті 1 цього рішення, упродовж 10 робочих днів після його підписання;

4.2. звіт про здійснення співробітництва в установленому діючим законодавством порядку.

5. Дане рішення направити всім причетним.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торгівельного обслуговування та соціального захисту населення.

 

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

 

Додаток 1

до рішення 30 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 22.08.2018

 

ДОГОВІР № 5

ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У ФОРМІ ДЕЛЕГУВАННЯ ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ЗАВДАНЬ З ПЕРЕДАЧЕЮ ВІДПОВІДНИХ РЕСУРСІВ

м. Тростянець

 

___ ____________ 2018 року

Тростянецька міська об’єднана територіальна громада через Тростянецьку міську раду в особі міського голови Бови Юрія Анатолійовича, яка надалі іменується Сторона-1, та

Територіальними громадами сіл Мартинівка, Золотарівка, Артемо-Растівка Тростянецького району Сумської області через Мартинівську сільську раду Тростянецького району Сумської області в особі сільського голови Мартинівської сільської ради Лук’янова Юрія Вікторовича, яка надалі іменується Сторона-2, а разом іменуються Сторони або суб'єкти співробітництва, уклали цей Договір про таке.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Передумовою підписання цього Договору є те, що Сторони під час підготовки проекту дотримувалися вимог, визначених статтями 5 - 9 Закону України "Про співробітництво територіальних громад".

1.2. Підписанням цього Договору Сторони підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільне і узгоджене співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів.

1.3. У процесі співробітництва Сторони зобов'язуються будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості та відкритості, взаємної вигоди та відповідальності за результати співробітництва.

 

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. З метою виконання повноважень відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», а також вирішення питань місцевого значення та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів Сторона-2 делегує Стороні-1 виконання таких завдань:

2.1.1. Утримання ФП с. Мартинівки, ФП с. Артемо-Растівки, комунальним некомерційним підприємством «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради наступним шляхом:

- оплати заробітної плати по чотирьом посадам та включенням їх до структури Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради,

- витрат на бланки, журнали, господарські матеріали, миючі засоби, канцтовари та інше,

- витрати на бензин,

- витрати на медикаменти,

- витрати на адміністративний персонал,

- витрати на послуги з внесення змін до ліцензії в 2018 році,

- витрати на послуги зв’язку (телефон),

- проведення технічної перевірки лічильника електроенергії,

- витрати на електропостачання,

- витрати на оплату послуг, щодо проходження курсів медичних працівників в 2019 році,

- витрати на придбання та поставку дров протягом 2019 року,

вказані витрати є виключними.

 

Інші витрати (не вказані в даному договорі), щодо утримання та обслуговування ФП с. Мартинівки, ФП с. Артемо-Растівки, які виникають протягом дії договору несе Сторона-2.

2.1.2. Організація та забезпечення надання первинної медичної допомоги на території Сторони-2.

2.2. Виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, делегується строком на 1 рік 4 місяці 5 днів, починаючи із 27.08.2018 року по 31.12.2019 року.
 

3. ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ЗАВДАНЬ, ЇХ ФІНАНСУВАННЯ ТА ЗВІТУВАННЯ

3.1. Вимоги до виконання Стороною-1 завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору:

3.1.1. Надання первинної медичної допомоги має здійснюватися на базі Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради;

3.1.2. Комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради має забезпечити надання первинної медичної допомоги жителям сіл Мартинівка, Золотарівка, Артемо-Растівка Тростянецького району Сумської області у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3.2. Фінансування виконання делегованих завдань здійснюється відповідно до вимог Бюджетного кодексу України на поточний рік, шляхом передачі бюджетних трансфертів.

3.3. Обсяг коштів місцевого бюджету Сторони-2, що передаються місцевому бюджету Сторони-1 для виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, затверджується рішенням відповідних рад та становить:

на 2018 рік – 33,41 тис. грн (тридцять три тисячі чотириста десять гривень)

перераховуються на рахунок Сторони-1 до 20 вересня 2018 року;

на 2019 рік – 258,1 тис. грн (двісті п’ятдесят вісім тисяч сто гривень) перераховуються на рахунок Сторони – 1 поквартально до 15 числа першого місяця звітного кварталу та/або єдиним платежем на весь рік.

3.4. Сторона-1 щороку до кінця I кварталу року, наступного за звітним, звітує перед Стороною-2 про стан виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, та про використання коштів, переданих для їх виконання шляхом подання Стороні-2 звіту за формою, наведеною у додатку 1 до цього Договору, за минулий рік.

3.5. Тростянецька міська рада подає до Мінрегіону відповідно до статті 17 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» звіт про здійснення співробітництва, передбаченого цим Договором.

3.6. Звіт готує та подає на затвердження міському голові комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради не пізніше 1 березня року наступного за звітнім.

 

4. ПОРЯДОК НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДОГОВОРУ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА/ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО ДОГОВОРУ

4.1. Цей Договір набирає чинності з 27.08.2018 року та діє до 31.12.2019 року.

4.2. Зміни та/чи доповнення до цього Договору допускаються лише за взаємною згодою Сторін і оформляються додатковою Угодою, яка є невід'ємною частиною цього Договору.

 

5. ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ

5.1. Цей Договір припиняється у разі:

5.1.1 закінчення строку його дії;

5.1.2 досягнення мети співробітництва;

5.1.3 невиконання суб'єктами співробітництва взятих на себе зобов'язань згідно пунктів 2.1.1 та 3.3 даного договору;

5.1.4 відмови від співробітництва однієї із Сторін, відповідно до умов цього Договору, що

 

унеможливлює подальше здійснення співробітництва;

5.1.5 банкрутства утворених у рамках співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності;

5.1.6 прийняття судом рішення про припинення співробітництва.

5.2. Припинення співробітництва здійснюється за згодою Сторін в порядку, визначеному Законом України "Про співробітництво територіальних громад", та не повинно спричиняти зменшення обсягу та погіршення якості надання послуг.

5.3. Припинення співробітництва Сторони оформляють відповідним договором у кількості трьох примірників, кожен з яких має однакову юридичну силу. Один примірник договору про припинення співробітництва Тростянецька міська рада направляє Мінрегіону упродовж 10 робочих днів після підписання його Сторонами.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СПОРІВ

6.1. Усі спори, що виникають між Сторонами з приводу виконання умов цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а у випадку недосягнення згоди між ними - у судовому порядку.

6.2. Сторони несуть відповідальність одна перед одною відповідно до чинного законодавства України.

6.3. Сторона звільняється від відповідальності за порушення зобов'язань за цим Договором, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії непереборної сили або випадку.

6.4. У разі виникнення обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору, Сторона, яка не може виконати зобов'язання, передбачені цим Договором, повідомляє іншу Сторону про настання, прогнозований термін дії та припинення вищевказаних обставин не пізніше 10 днів з дати їх настання і припинення. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення позбавляє Сторону права на звільнення від виконання своїх зобов'язань у зв'язку із виникненням обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору.

6.5. У разі невиконання пунктів 2.1.1 та 3.3 цього договору сторони сплачують пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від простроченої суми за кожен день прострочення.

 

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням цього Договору і

не врегульовані ним, регулюються нормами чинного законодавства України.

7.2. Цей Договір з додатком укладений на 6 аркушах у кількості 4 примірників,

з розрахунку по одному примірнику для кожної із Сторін, один примірник

для Мінрегіону та один примірник комунальному некомерційному підприємству «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради які мають однакову юридичну силу.

8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

 

Сторона-1:

Юридична адреса:

м. Тростянець, вул. Миру, 6

Банківські реквізити:

р/р___________________________

МФО_________________________

Код ЄДРПОУ _________________

Банк __________________________

 

Міський голова Бова Ю. А.

__________________ року

М. П.

Сторона-2:

Юридична адреса:

_______________________________

Банківські реквізити:

р/р___________________________

МФО_________________________

Код ЄДРПОУ _________________

Банк __________________________

 

Сільський голова Лук’янов Ю. В.

__________________ року

М. П.

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення 30 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 22.08.2018

 

 

ДОГОВІР № 6

ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У ФОРМІ ДЕЛЕГУВАННЯ ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ЗАВДАНЬ З ПЕРЕДАЧЕЮ ВІДПОВІДНИХ РЕСУРСІВ

м. Тростянець

 

___ ____________ 2018 року

Тростянецька міська об’єднана територіальна громада через Тростянецьку міську раду в особі міського голови Бови Юрія Анатолійовича, яка надалі іменується Сторона-1, та

Територіальними громадами сіл Мартинівка, Золотарівка, Артемо-Растівка Тростянецького району Сумської області через Мартинівську сільську раду Тростянецького району Сумської області в особі сільського голови Мартинівської сільської ради Лук’янова Юрія Вікторовича, яка надалі іменується Сторона-2, а разом іменуються Сторони або суб'єкти співробітництва, уклали цей Договір про таке.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Передумовою підписання цього Договору є те, що Сторони під час підготовки проекту дотримувалися вимог, визначених статтями 5 - 9 Закону України "Про співробітництво територіальних громад".

1.2. Підписанням цього Договору Сторони підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільне і узгоджене співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів.

1.3. У процесі співробітництва Сторони зобов'язуються будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості та відкритості, взаємної вигоди та відповідальності за результати співробітництва.

 

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. З метою виконання повноважень відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», Статуту Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів», а також вирішення питань місцевого значення та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів Сторона-2 делегує Стороні-1 виконання таких завдань:

2.1.1. Ведення централізованого тимчасового зберігання та обліку архівних документів, які належать Мартинівській сільській раді, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

 

2.1.2. Прийняття нових архівних документів, які передаються до Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» у разі припинення діяльності юридичних та фізичних осіб-підприємців Мартинівської сільської ради, а також у випадках передбачених законодавством.

2.1.3. Утримання архівних документів, які належать Мартинівській сільській раді, шляхом забезпечення наступних витрат:

- оплати заробітної плати працівникам Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів,

- витрат на бланки, журнали, господарські матеріали, миючі засоби, канцтовари та інше,

- витрати на бензин,

- витрати на страхування,

-- витрати на послуги зв’язку (телефон, інтернет, поштові відправлення та ін.),

- витрати на оплату послуг з електропостачання,

- оплату послуг з технічного обслуговування;

- оплату комунальних послуг,

- сплату податків та інші витрати, які виникають протягом дії договору несе Сторона-1.

2.1.4. Організація та забезпечення архівної діяльності здійснюється в Комунальній установі Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».

2.2. Виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, делегується строком на 1 рік 4 місяці 5 днів, починаючи із 27.08.2018 року по 31.12.2019 року.
 

3. ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ЗАВДАНЬ, ЇХ ФІНАНСУВАННЯ ТА ЗВІТУВАННЯ

3.1. Вимоги до виконання Стороною-1 завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору:

3.1.1. Ведення архівної діяльності здійснюватися на базі Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів»;

3.1.2. Комунальна установа Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» має забезпечити надання послуг пов’язаних з архівною діяльністю жителям сіл Мартинівка, Золотарівка, Артемо-Растівка Тростянецького району Сумської області у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3.2. Фінансування виконання делегованих завдань здійснюється відповідно до вимог Бюджетного кодексу України на поточний рік, шляхом передачі бюджетних трансфертів.

3.3. Обсяг коштів місцевого бюджету Сторони-2, що передаються місцевому бюджету Сторони-1 для виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, затверджується рішенням відповідних рад та становить:

на 2018 рік – 4,2 тис. грн (чотири тисячі двадцять гривень)

перераховуються на рахунок Сторони-1 до 20 вересня 2018 року або за попередньою оплатою до вказаного строку;

на 2019 рік – 7,5 тис. грн (сім тисяч п’ятисот гривень) перераховуються на рахунок Сторони – 1 поквартально до 15 числа першого місяця звітного кварталу та/або єдиним платежем на весь рік.

3.4. Сторона-1 щороку до кінця I кварталу року, наступного за звітним, звітує перед

 

Стороною-2 про стан виконання завдань, визначених у пункті 2.1 цього Договору, та про використання коштів, переданих для їх виконання шляхом подання Стороні-2 звіту за формою, наведеною у додатку 1 до цього Договору, за минулий рік.

3.5. Тростянецька міська рада подає до Мінрегіону відповідно до статті 17 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» звіт про здійснення співробітництва, передбаченого цим Договором.

3.6. Звіт готує та подає на затвердження міському голові Комунальна установа Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» не пізніше 1 березня року наступного за звітнім.

 

4. ПОРЯДОК НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДОГОВОРУ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА/ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО ДОГОВОРУ

4.1. Цей Договір набирає чинності з 27.08.2018 року та діє до 31.12.2019 року.

4.2. Зміни та/чи доповнення до цього Договору допускаються лише за взаємною згодою Сторін і оформляються додаткової Угоди, яка є невід'ємною частиною цього Договору.

 

5. ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ

5.1. Цей Договір припиняється у разі:

5.1.1 закінчення строку його дії;

5.1.2 досягнення мети співробітництва;

5.1.3 невиконання суб'єктами співробітництва взятих на себе зобов'язань згідно пунктів 2.1.1 та 3.3 даного договору;

5.1.4 відмови від співробітництва однієї із Сторін, відповідно до умов цього Договору, що унеможливлює подальше здійснення співробітництва;

5.1.5 банкрутства утворених у рамках співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності;

5.1.6 прийняття судом рішення про припинення співробітництва.

5.2. Припинення співробітництва здійснюється за згодою Сторін в порядку, визначеному Законом України "Про співробітництво територіальних громад", та не повинно спричиняти зменшення обсягу та погіршення якості надання послуг.

5.3. Припинення співробітництва Сторони оформляють відповідним договором у кількості трьох примірників, кожен з яких має однакову юридичну силу. Один примірник договору про припинення співробітництва Тростянецька міська рада направляє Мінрегіону упродовж 10 робочих днів після підписання його Сторонами.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СПОРІВ

6.1. Усі спори, що виникають між Сторонами з приводу виконання умов цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а у випадку недосягнення згоди між ними - у судовому порядку.

6.2. Сторони несуть відповідальність одна перед одною відповідно до чинного законодавства України.

6.3. Сторона звільняється від відповідальності за порушення зобов'язань за цим

 

Договором, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії непереборної сили або випадку.

6.4. У разі виникнення обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору, Сторона, яка не може виконати зобов'язання, передбачені цим Договором, повідомляє іншу Сторону про настання, прогнозований термін дії та припинення вищевказаних обставин не пізніше 10 днів з дати їх настання і припинення. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення позбавляє Сторону права на звільнення від виконання своїх зобов'язань у зв'язку із виникненням обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору.

6.5. У разі невиконання пунктів 2.1.1 та 3.3 цього договору сторони сплачують пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від простроченої суми за кожен день прострочення.

 

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням цього Договору і

не врегульовані ним, регулюються нормами чинного законодавства України.

7.2. Цей Договір з додатком укладений на 6 аркушах у кількості 4 примірників,

з розрахунку по одному примірнику для кожної із Сторін, один примірник

для Мінрегіону та один примірник комунальній установі Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» які мають однакову юридичну силу.

8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

 

Сторона-1:

Юридична адреса:

м. Тростянець, вул. Миру, 6

Банківські реквізити:

р/р___________________________

МФО_________________________

Код ЄДРПОУ _________________

Банк __________________________

 

Міський голова Бова Ю. А.

__________________ року

М. П.

Сторона-2:

Юридична адреса:

_______________________________

Банківські реквізити:

р/р___________________________

МФО_________________________

Код ЄДРПОУ _________________

Банк __________________________

 

Сільський голова Лук’янов Ю. В.

__________________ року

М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Рішення сільської ради | Додав: lyda_1939 (23.08.2018)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2019
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz