ВІДОМІСТЬ
ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
16 вересня 2020 р. 44 сесія Мартинівської сільської ради 7 скликання)
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) гр. Сокура Ганна Іванівна , с. Артемо-Ратівка, вул. Садова, 3
Загальний склад ради:12 депутатів Присутні на сесії: 9 депутатів +1 сільський голова
№ : : : : : Не :
п/п : Прізвище, ім’я, по батькові: За :Проти : Утримався : голосував :Відсутній
1 Галицька Олена Василівна,
виборчий округ – 5 *
2 Забуга Олексій Олександрович,
виборчий округ -4 *
3 Іщенко Ольга Володимирівна,
виборчий округ -11 *
4 Крісанова Неля Миколаївна,
виборчий округ – 1 *
5 Ларкіна Надія Григорівна,
виборчий округ – 3 *
6 Лапіна Наталія Василівна,
виборчий округ – 9 *
7 Літвін Микола Вікторович,
виборчий округ -12 *
8 Літвін Віктор Костянтинович,
виборчий округ – 10 *
9 Лук’янов Юрій Вікторович,
сільський голова *
10 Милкіна Наталія Василівна,
виборчий округ – 8 *
11 Мороз Наталія Юріївна,
виборчий округ – 2 *
12 Пономаренко Людмила
Іванівна, виборчий округ – 6 *
13 Рева Ніна Іванівна,
виборчий округ – 7 *
14 Всього 9 1 3
Рішення прийнято
Лічильна комісія: Н.І.Рева
Н.М.Крісанова
О.О.Забуга
ВІДОМІСТЬ
ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
16 вересня 2020 р. 44 сесія Мартинівської сільської ради 7 скликання)
14. Про виплату одноразової премії до Дня захисника України
Загальний склад ради:12 депутатів Присутні на сесії: ___ депутатів +1 сільський голова
№ : : : : : Не :
п/п : Прізвище, ім’я, по батькові: За :Проти : Утримався : голосував :Відсутній
1 Галицька Олена Василівна,
виборчий округ – 5 *
2 Забуга Олексій Олександрович,
виборчий округ -4 *
3 Іщенко Ольга Володимирівна,
виборчий округ -11 *
4 Крісанова Неля Миколаївна,
виборчий округ – 1 *
5 Ларкіна Надія Григорівна,
виборчий округ – 3 *
6 Лапіна Наталія Василівна,
виборчий округ – 9 *
7 Літвін Микола Вікторович,
виборчий округ -12 *
8 Літвін Віктор Костянтинович,
виборчий округ – 10 *
9 Лук’янов Юрій Вікторович,
сільський голова *
10 Милкіна Наталія Василівна,
виборчий округ – 8 *
11 Мороз Наталія Юріївна,
виборчий округ – 2 *
12 Пономаренко Людмила
Іванівна, виборчий округ – 6 *
13 Рева Ніна Іванівна,
виборчий округ – 7 *
14 Всього 9 1 3
Рішення прийнято
Лічильна комісія: Н.І.Рева
Н.М.Крісанова
О.О.Забуга
|