Мартинівка
П`ятниця, 19.07.2019, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [169]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [140]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [90]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення виконкому

рішення виконкому від 16.07.2018

 

УКРАЇНА

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 34

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про виконання бюджету та програми економічного та соціального

розвитку сільської ради за І півріччя 2018 року

 

Заслухавши інформацію голови виконавчого комітету про виконання програми економічного та соціального розвитку сільської ради та головного бухгалтера Реви Н.І. про виконання доходної частини бюджету сільської ради за І півріччя 2018 року , керуючись пп.1 п.а ст. 28 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію про виконання бюджету та програми економічного та соціального розвитку сільської ради за І півріччя 2018 року прийняти до відома.

/ інформація додається/

 1. Продовжити роботу по утриманню і функціонуванню всієї виробничої сфери на території ради.

Постійно.

Виконком.

3. Приділяти увагу розвитку на території ради художньої самодіяльності, спорту , фізичної культури.

Постійно.

Виконком.

4. Здійснювати заходи по соціальному захисту населення, дотримання належного порядку в населених пунктах сільської ради.

Постійно.

Виконком.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету

Лук’янова Ю.В.

 

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому

№ 34 від 16.07.2018

 

Доповідь голови виконавчого комітету

про виконання програми економічного та соціального розвитку

Мартинівської сільської ради за І півріччя 2018 року

 

Протягом І півріччя 2018 року основні зусилля Мартинівської сільської ради були спрямовані на реалізацію відповідних завдань і заходів Програми економічного та соціального розвитку Мартинівської сільської ради на 2018 рік та вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту населення.

Мартинівська сільська рада охоплює 3 населені пункти: село Мартинівка, село Золотарівка, село Артемо-Растівка. Станом на 01.07.2018 року на території ради зареєстровано 400 чол., з них: працездатного населення - 230 чол, дітей та підлітків -31 чол., пенсіонерів -156 осіб.

Промислові підприємства на території сільської ради відсутні.

Сільськогосподарське виробництво.

На території сільської ради знаходяться і функціонують 2 сільськогосподарських підприємства – СВК АФ « Жовтень» та ТОВ « Пролісок».

 • АФ « Жовтень» розміщений в селі Мартинівка, спеціалізується на наданні послуг населенню, вирощуванні зернових, сої та соняшника. Обробляє 352 га ріллі. Працюючих 7 чоловік.

ТОВ « Пролісок» займає територію сіл Артеморястівки та Золотарівки, спеціалізується на вирощуванні зернових та соняшнику, сої. Обробляє 723 га ріллі.

Заключені договори оренди земель з функціонуючим підприємством ПП « Буймерське», яке організоване на землях Буймерської та Мартинівської сільських рад. Обробляє 1599 га ріллі.

Розвиток лісового господарства. Площа земель лісового фонду сільської ради займає 2480.43 га.

Постійними користувачами лісових ресурсів сільської ради є: ДП «Тростянецьке лісове господарство», Тростянецьке дочірнє агролісогосподарське підприємство «Тростянецький агролісгосп».

У галузі транспорту і зв’язку на території сільської ради відсутнє поштове відділення.

Центр сільської ради – с. Мартинівка – розташоване за 25 км від райцентру.

Перевезення пасажирів між селами сільської ради та райцентром на даний час відсутнє.

Мережа телефонного зв’язку по сільраді налічує 32 абоненти. В 2018 році розширення мережі не проводилось.

Мережа проводового радіомовлення відсутня.

Мережа користувачів Інтернету налічує 6 домогосподарств.

Енергозабезпечення та енергозбереження. Газопостачання сільської ради забезпечується Сумським управлінням по експлуатації газового господарства, забезпечення електричною енергією здійснюється філією «Тростянецький РЕМ» ПАТ

« Сумиобленерго».

Споживання газу населенням сільської ради дещо зменшилось у зв’язку з підвищенням тарифів.

В селі Мартинівка повністю встановлене вуличне освітлення.

На функціонування вуличного освітлення за І півріччя 2018 використано 5729 грн.;

У галузі будівництва і дорожнього комплексу. Загальна протяжність комунальних доріг на території сільської ради складає 10 км, їх стан незадовільний, покриття щебеневе. У І півріччі

 

 

 1. року для покращення стану та забезпечення належних умов для безпечного руху транспорту було закуплено щебінь для підсипки комунальних доріг на суму 125000 грн., проведено поточний ремонт комунальних доріг по вулицях Гагаріна , Бочанська с. Мартинівка та вул. Лісна с. Артемо-Растівка на суму 496288 грн., та проведено їх грейдування на суму 23800 грн. На очистку доріг від снігу використано 5400 грн.
 • питаннях охорони навколишнього природного середовища . З метою запобігання надзвичайним ситуаціям на території ради функціонує пожежна команда, яка утримується за кошти місцевого бюджету. Штат пожежної команди укомплектований ( два водія і два бійця ) автомобіль технічно-справний , має необхідний запас палива, чергування команди організоване цілодобово. На території сільської ради знаходяться 4 вежі Рожнова, пристосованих для забору води. На функціонування місцевої пожежної команди використано 130894 грн.;

За звітний період сільською радою надано субвенцію в районний бюджет в сумі 5000 грн. для 24 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Сумській області для придбання форменного та захисного одягу.

Працівниками сільської ради проведені роботи по приведенню в належний санітарний стан колодязів громадського користування , території спортивного майданчика в с. Мартинівка, території сіл , проведені роботи по ліквідації стихійних звалищ сміття та побутових відходів.

У сфері малого бізнесу.

На території Мартинівської сільської ради станом на 01.07.2018 здійснюють діяльність 3 фізичні особи-підприємці:

Курдупов О.М. – надання послуг населенню по обробітку земельних ділянок.

Пилипенко І.П. – оренда гідроспоруди

Хурдило О.С. – оренда гідроспоруди

- 3 сільськогосподарських підприємств:

СВК АФ «Жовтень» - Забуга Олексій Олександрович – сільське господарство

ПП «Буймерське» - Провозін Василь Павлович- сільське господарство

ТОВ «Пролісок» - Пилипенко Іван Павлович – сільське господарство

Для торгівельного обслуговування населення сільської ради працюють два магазини міського споживчого товариства, та кожний понеділок здійснюється виїзна торгівля приватними підприємцями м. Лебедин, м. Тростянець , м. Охтирка. Три рази на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця) жителі віддалених вулиць сіл Мартинівка , Золотарівка, Артемо-Растівка забезпечуються товарами повсякденного попиту з залученням приватних підприємців.

Постійно підтримується належний санітарний стан майданчика для виїзної торгівлі в селі Мартинівка.

Соціальна сфера.

У соціальній сфері досягнення стабільності здійснювалось шляхом підвищення соціальних стандартів і гарантій, розмірів мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, пенсій і соціальної допомоги.

Під опікою залишаються, перш за все, найменш захищені верстви населення, яким держава гарантує мінімальні соціальні і матеріальні блага. Тому, постійна увага виконкому сільської ради направлена на соціальний захист саме цих верств населення. Вирішуються питання організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування

малозабезпечених громадян, в тому числі, ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни і праці, самотніх громадян похилого віку, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних та малозабезпечених сімей, які не в змозі забезпечувати себе за рахунок власної трудової діяльності, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей .

Сільською радою постійно ведеться робота по виявленню осіб, які потребують надання субсидій та інших видів допомоги, сприяння в оформленні документів та їх подання до УПСЗН.

 

 

Так, за І півріччя 2018 року сільською радою було подано документи на оформлення субсидій для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг 31 споживачам ; в т.ч. на тверде паливо – 3 споживачам, крім того 3 учасникам АТО було надано допомогу в оформленні документів на отримання твердого палива.

Надано матеріальну допомогу громадянам в сумі 14000 грн.

Надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 2,3 тис. грн. для здійснення

компенсаційних виплат особам , які надають соціальні послуги.

На території ради ведеться облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Систематично проводяться перевірки умов проживання та виховання неповнолітніх.

 • центром по обслуговуванню одиноких пристарілих громадян на території ради обслуговується 15 осіб.

З початку року сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 42000 грн. для територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради на оплату праці соціальних робітників , які надають соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку на території сільської ради. Також надано субвенцію в районний бюджет в сумі 4064 грн. на утримання трудового архіву.

Послугами районної служби зайнятості протягом І півріччя 2018 року скористалося 10 громадян.

За підсумками І півріччя 2018 року існуюча мережа закладів охорони здоров’я налічує по сільській раді 2 заклади - Мартинівський ФАП та Артемо-Растівський ФП.

Сільською радою було надано субвенцію районній раді:

- в сумі 36000 грн. для КЗ « Тростянецька центральна районна лікарня» на функціонування закладів охорони здоров’я, що знаходяться на території Мартинівської сільської ради .

У галузі освіти : на території сільської ради не функціонують школи та дитячі садки. Дітей шкільного віку села Артемо-Растівка підвозять шкільним автобусом на навчання до Буймерської ЗОШ , дітей шкільного та дошкільного віку с. Мартинівка шкільним автобусом підвозять до Олешнянського НВК.

Сільською радою надано субвенцію районній раді в сумі 25000 грн. для Олешнянського НВК Охтирського району на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

На території сільської ради працює чотири заклади культури, із них два клубних заклади - Мартинівський сільський Будинок культури та Артеморястівський сільський клуб та дві бібліотеки – Мартинівська та Артеморястівська сільські бібліотеки. З метою прийняття участі в районних заходах та проведенні заходів для членів громади активізувалась робота по залученню жителів сіл до участі в художній самодіяльності. В закладах культури проводяться заходи морально-духовного та патріотичного виховання підростаючого покоління. На проведення масових заходів за звітний період використано 6730 грн. коштів місцевого бюджету.

На території Мартинівської сільської ради знаходяться два пам’ятника - «Скорботна матір» села Мартинівка, «Солдат з автоматом» села Артемо-Растівка та обеліск на братській могилі села Мартинівка, присвячених подіям війни 1941-1945 років. За звітний період проведено благоустрій вищеназваних пам’ятників на що використано 1354 грн.

Підтримка дітей та молоді, гендерна політика.

У ході економічного та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, репродуктивного здоров’я, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім`ї та їх навчання. Потребують розв’язання проблеми професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення.

Останніми роками спостерігається нестабільність рівня життя більшості сімей .

 

 

За звітний період сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 1,43 тис. грн. на фінансування «Районної програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей на 2017-2020 роки».

Останнім часом більше уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту. З цією ціллю було проведено заходи щодо облаштування спортивних майданчиків, регулярно проводиться обстеження спортивних споруд та спортивного інвентаря . Рівень забезпеченості спортивними спорудами населених пунктів Мартинівської сільської ради з урахуванням кількості населення достатній.

Забезпечення законності і правопорядку .

Дільничним інспектором поліції по Мартинівській сільській раді є Колісніченко Юрій Володимирович.

Поліпшення якості державного управління.

 • звітний період передано кошти Мартинівського сільського бюджету в сумі 2000 грн. до фінансового управління Тростянецької районної державної адміністрації для придбання предметів і матеріалів (придбання паперу та канцелярського приладдя) та на оплату послуг (обслуговування комп’ютерної техніки) та кошти в сумі 5 тисяч гривень на покращення матеріально-технічного забезпечення державному бюджету УДКСУ у Тростянецькому районі.

За І півріччя 2018 року до сільського бюджету надійшло власних доходів в сумі 977,6 тис. грн., або 61,6% до затверджених призначень на звітний період( 1586,8 тис.грн.). Відповідно сума невиконання доходної частини по власним доходам за звітний період складає 609,1 тис.грн.

 

Секретар виконавчого комітету Л.І.Пономаренко

 

 

УКРАЇНА

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 35

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про підготовку до святкування Дня села

Заслухавши інформацію сільського голови Лук’янова Ю.В., завідуючих закладами культури Пиво Л.В. та Літвіна В.К., керуючись п.а 1, 7 ст.32 та п.3 б ст.38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію про підготовку до святкування Дня села прийняти до відома.

 

2. Провести святкування Дня села 18.08.2018 о 16.00 год. на території Мартинівського СБК.

 

 1. Погодити перелік категорій населення для поздоровлення:

- Учасники антитерористичної операції та їх сім’ї ;

- Пенсіонери ;

- Новонароджені ;

- Зареєстрували шлюб;

- Ювілейні дати весіль ;

- Старожили.

 

 1. Затвердити відповідальних осіб за:

- підготовку сценарію – Пиво Л.В., Літвін В.К.;

- підготовку території – Ларкіна Н.Г.;

- приготування каші – Пономаренко Л.І.

 

 

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

Категорія: Рішення виконкому | Додав: lyda_1939 (16.07.2018)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz