Мартинівка
П`ятниця, 19.07.2019, 19:15
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [169]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [140]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [90]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення виконкому

виконком від 16.07.2018

 

УКРАЇНА

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 36

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян.

 

На підставі Закону України « Про звернення громадян» та п.б.1 ст.38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» з метою недопущення недоліків у роботі виконавчих органів по розгляду звернень громадян, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, забезпечення постійного зв’язку між органами місцевого самоврядування та громадянами, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Роботу виконавчого комітету із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року вважати задовільною / інформація додається/.

2. З метою подальшого вдосконалення роботи зі зверненнями громадян і забезпечення її результативності:

2.1. У своїй діяльності керуватися вимогами Закону України « Про звернення громадян», Указів Президента України та Уряду щодо реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечення належного розгляду звернень громадян, та оперативного їх вирішення.

2.2. Забезпечити кваліфікований, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників та надання відповідей у встановлені законом терміни. Особливу увагу приділяти вирішенню питань, порушених у зверненнях пільгових категорій громадян.

2.3. Проводити аналіз звернень, що надходять до виконавчого комітету сільської ради, виявляти причини, що породжують скарги та заяви та вживати заходи по їх усуненню.

 1. Заслуховувати питання по роботі зі зверненнями громадян на сесіях сільської ради, засіданнях виконкомів.

2.5. Не допускати надання неоднозначних необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян із порушенням термінів, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

2.6. Надавати принципову оцінку фактам тяганини, формалізму та бюрократизму при розгляді звернень громадян. При вирішенні питань матеріального заохочення осіб органів місцевого самоврядування враховувати стан їх роботи зі зверненнями громадян.

 1. Вважати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету № 2 від 15.01.2018 року « Про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян».
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету

Лук’янова Ю.В.

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

 

Додаток

до рішення виконкому

№ 36 від 16.07.2018

 

Довідка

про роботу виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

зі зверненнями громадян у І півріччі 2018 року

 

Протягом І півріччя 2018 року року Мартинівською сільською радою проводилась робота, спрямована на забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», розпоряджень і доручень голови Тростянецької РДА з даного питання, власних рішень.

Виконкомом сільської ради прийнято розпорядчі документи, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

В ході підготовки питання «Про стан роботи із зверненнями громадян на території сільської ради» виявлено, що членами виконавчого комітету проводиться робота по забезпеченню конституційних прав жителів сільської ради на звернення.

Ведуться журнали реєстрації письмових та усних звернень. Графіки прийому сільським головою, секретарем ради, керівниками установ доведені до відома населення шляхом оголошення на службових кабінетах.

На письмові звернення готуються письмові довідки, відповіді. На усному прийомі жителям сільської ради надавалась різноманітна консультаційна, роз’яснювальна допомога з різних питань. В наявності є нормативні акти, що регулюють правовідносини в області забезпечення звернень громадян.

З метою підвищення ефективності в роботі зі зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері, стан роботи зі зверненнями громадян розглядаються на апаратних нарадах, засіданнях виконкому. Це дає можливість аналізувати роботу зі зверненнями громадян та вживати необхідних заходів щодо покращення роботи.

На засіданні виконавчого комітету від 15.01.2018 року було підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік та намічені шляхи подальшого вдосконалення роботи зі зверненнями громадян і забезпечення її результативності.

Вцілому за І півріччя 2018 року до виконавчого комітету Мартинівської сільської ради надійшло всього 55 звернень, в тому числі 28 письмових та 27 на особистому прийомі.

Характер звернень різноманітний:

- аграрної політики і земельних відносин - 13;

- транспорту і зв’язку - 2

- соціального захисту - 18

- праці і заробітної плати - 3

- комунального господарства - 13

- забезпечення дотримання законності - 2

- житлова політика - 3

- сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності,

фізичної культури і спорту - 1

Усі звернення розглянуті та проаналізовані.

На особистому прийомі сільського голови побувало 27 чоловік. Заявниками були порушені такі питання: земельні, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги. Здебільшого на порушені питання надано роз’яснення.

 

 

 

 

Звернення незахищеної категорії населення, а саме ветерани війни та праці, учасники бойових дій, інваліди, одинокі громадяни розглядаються спеціалістами сільської ради першочергово.

За усними звернення громадян за І півріччя 2018 року видано 136 довідок різного змісту.

 • головою, виконавчим комітетом сільської ради, спеціалістами сільської ради проводиться системна робота ,спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян при письмових та усних зверненнях що надійшли до сільської ради.

 

Секретар виконавчого комітету Л.І.Пономаренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 37

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про розгляд акту про проведення тематичної перевірки виконкому

Мартинівської сільської ради від 10.04.2018

 

Розглянувши акт про проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської ради від 10.04.2018, відповідно Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про результати проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської ради від 10.04.2018 прийняти до відома .

 1. Секретареві сільської ради Пономаренко Л.І. включити до порядку денного найближчого засідання виконкому питання створення в установах, розташованих на території сільської ради, спеціальних робочих місць для осіб з обмеженою працездатністю.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету Лук’янова Ю.В.

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

УКРАЇНА

 

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 38

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про розгляд акту про проведення тематичної перевірки виконкому

Мартинівської сільської ради від 13.04.2018

 

Розглянувши акт про проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської ради від 13.04.2018, відповідно Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про результати проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень з питань опіки та піклування та роботи із запобігання бездоглядності неповнолітніх від 13.04.2018 прийняти до відома .

 1. Секретареві сільської ради Пономаренко Л.І. подавати інформацію про виконання заходів, затверджених районними програмами щоквартально до 05 числа місяця наступного за звітним.

3. Виконавчому комітету проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету Лук’янова Ю.В.

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

 

УКРАЇНА

 

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 39

 

від 16 липня 2018 року с. Мартинівка

 

Про розгляд розпорядження голови Тростянецької районної

державної адміністрації № 300-ОД від 25.06.2018 « Про

виконання органами місцевого самоврядування Тростянецького

району делегованих повноважень органів виконавчої

влади у І півріччі 2018 року»

 

З метою забезпечення виконання Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» в частині делегованих повноважень та подальшого вдосконалення форм і методів роботи виконавчого комітету, керуючись п.2 ст.11 , п.1 ст. 52 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації № 300-ОД від 25.06.2018 « Про виконання органами місцевого самоврядування Тростянецького району делегованих повноважень органів виконавчої влади у І півріччі 2018 року» прийняти до відома.

2. Сільському голові Лук’янову Ю.В. забезпечити повне та вчасне усунення недоліків, виявлених в результаті проведення перевірок делегованих повноважень виконкому сільської ради.

3. Секретареві сільської ради Пономаренко Л.І. надавати рішення виконавчого комітету сільської ради, прийняті на виконання делегованих повноважень до організаційного відділу апарату Тростянецької районної державної адміністрації , для подальшого проведення правового аналізу щодо відповідності вимогам норм чинного законодавства України, в 10-денний термін з дня прийняття такого рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову виконавчого комітету Лук’янова Ю.В.

 

Голова виконавчого комітету Ю.В.Лук’янов

 

Порядок денний:

 

 1. Про виконання бюджету та програми економічного та соціального розвитку сільської ради

за І півріччя 2018 року

 

Інформують : голова виконавчого

комітету Лук’янов Ю.В., головний бухгалтер

Рева Н.І.

 1. Про підготовку до святкування Дня села.

 

Інформує : голова виконавчого

комітету Лук’янов Ю.В.

 1. Про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян.

 

Інформує : секретар сільської ради

Пономаренко Л.І.

 

 1. Різні :

4.1. Про розгляд акту про проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської

ради від 10.04.2018

Інформує : голова виконавчого

комітету Лук’янов Ю.В.

 

4.2. Про розгляд акту про проведення тематичної перевірки виконкому Мартинівської сільської ради від 13.04.2018

Інформує : голова виконавчого

комітету Лук’янов Ю.В.

 

4.3. Про розгляд розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації № 300-ОД від 25.06.2018 « Про виконання органами місцевого самоврядування Тростянецького району делегованих повноважень органів виконавчої влади у І півріччі 2018 року»

 

Інформує : голова виконавчого

комітету Лук’янов Ю.В.

 

Категорія: Рішення виконкому | Додав: lyda_1939 (16.07.2018)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz