Мартинівка
П`ятниця, 19.07.2019, 18:46
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [169]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [140]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [90]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення сільської ради

Засідання 23 сесії від 19.02.2018

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять третя сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

19 лютого 2018 року с. Мартинівка

Про роботу сільської ради з питань запобігання і протидії корупції

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради з питань запобігання та виявлення корупції в Мартинівській сільській раді слід відмітити, що з метою забезпечення відповідальності та прозорості роботи, посадових осіб органу місцевого самоврядування, посилення контролю за відкритістю та прозорістю їх роботи, для реалізації державної антикорупційної політики на території сільської ради систематично проводиться робота щодо запобігання та протидії корупції у відповідності до чинного законодавства:

- забезпечується інформування працівників сільської ради щодо небезпеки наслідків корупційних діянь;

- організовано подання особами суб’єктами декларування електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік;

- здійснено перевірку фактів своєчасності подання суб’єктами декларування декларацій;

- питання « Про роботу сільської ради з питань запобігання і протидії корупції»

розглядалось на засіданні сесії Мартинівської сільської ради від 15.03.2017 року; «Про стан виконання антикорупційного законодавства та протидії проявам корупції серед працівників сільської ради» розглядалось на засіданні виконавчого комітету від 15.05.2017 рішення № 22.

- забезпечується постійний доступ громадськості до проектів нормативно-правових актів та інформації про вжиті заходи щодо запобігання і виявлення корупції шляхом розміщення їх на інформаційному стенді сільської ради та офіційному сайті сільської ради;

- забезпечуються для споживачів зручні умови отримання і доступності адміністративних послуг;

- в межах повноважень вживаються заходи щодо виявлення серед осіб, уповноважених на виконання функцій органів місцевого самоврядування конфлікту інтересів та його

врегулювання;

- забезпечується власне інформування юридичного відділу апарату Тростянецької районної державної адміністрації про виконання підзаконних нормативно-правових актів з антикорупційної тематики, відповідних розпорядчих документів голови Тростянецької районної державної адміністрації та рішення сесії Тростянецької районної ради.

На засіданні виконавчого комітету Мартинівської сільської ради рішення № 17 від 15.02.2016 було призначено уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Мартинівській сільській раді секретаря сільської ради Пономаренко Людмилу Іванівну.

 

Виходячи з вищевказаного , на підставі Закону України « Про запобігання корупції»,ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію секретаря сільської ради з питань запобігання та виявлення корупції в Мартинівській сільській раді прийняти до відома.

 1. Затвердити план заходів щодо запобігання корупції на 2018 рік (додається).
 2. Забезпечити постійне виконання заходів щодо запобігання і виявлення корупції на території Мартинівської сільської ради.
 3. Забезпечити інформування працівників сільської ради щодо небезпеки наслідків корупційних діянь, проведення спеціальних занять, спрямованих на формування знань щодо неприпустимості вчинення корупційних діянь, при необхідності з залученням спеціалістів юридичного відділу РДА.

5. Забезпечити наявність у планах роботи питань про стан виконання антикорупційного законодавства та протидії проявам корупції в сільській раді.

6. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну мандатну комісію з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства.

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять третя сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

19 лютого 2018 року с. Мартинівка

Звіт сільського голови про діяльність виконавчого комітету

сільської ради та здійснення державної регуляторної політики

 

Заслухавши та обговоривши звіт сільського голови про роботу виконкому за 2017 рік відповідно п. 9 ч.1 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт сільського голови про роботу виконкому сільської ради та здійснення державної регуляторної політики прийняти до відома.

/додається/

2. Роботу виконавчого комітету сільської ради за звітний період, визнати задовільною.

3. В цілях забезпечення безперервної роботи бюджетних установ села, забезпечення виконання сільського бюджету, забезпечення законності, відповідної охорони громадського порядку, забезпечення відповідного санітарного стану та благоустрою села, охорони навколишнього середовища в 2018 році, виконкому сільської ради здійснити наступні заходи:

 

3.1. Забезпечити проведення місячників по благоустрою і санітарній очистці села в весняний і осінній періоди.

 

3.2. Регулярно на своїх засіданнях заслуховувати звіти членів виконкому і керівників установ про виконання ними повноважень та функціональних обовязків. Забезпечити дотримання на території сіл вимог Конституції України, Законів та законодавчих актів.

3.3.Постійно, спільно з депутатськими комісіями, приймати участь в підготовці питань на сесіях сільської ради.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

 

Додаток

до рішення 23 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 19 лютого 2018 року

 

Звіт сільського голови про діяльність виконавчого комітету

сільської ради та здійснення державної регуляторної політики за 2017 рік

 

Шановні присутні !

 

До складу Мартинівської сільської ради входять 3 населених пункти:

Мартинівка, Золотарівка, Артемо-Растівка. Віддаленість від центру с. Золотарівка – 4 км, Артемо-Растівка – 5 км.

Кількість населення всього 409 чоловік, в т.ч., чол.

працездатного - 235

пенсіонери - 159

дітей шкільного віку - 20

дітей дошкільного віку - 9

 

Робота виконавчого комітету сільської ради була спрямована на економічний розвиток, соціальний захист та забезпечення щоденних життєво-необхідних запитів територіальної громади.

За 2017 рік проведено 12 засідань виконавчого комітету на якому прийнято 67 рішень. Прийняття і вирішення питань проводиться колегіально. Кожен член виконкому причетний до всіх справ діяльності. В результаті злагодженої роботи виконкому, його тісній співпраці з керівниками підприємств і установ, депутатами сільської ради , органами влади району - районною адміністрацією та районною радою , досягнуто певних результатів у соціально-економічному розвитку сільської території, наповненні доходної частини бюджету, функціонуванню виробничої і соціальної сфери, розвитку художньої самодіяльності, спорту , проведення заходів по благоустрою населених пунктів, профілактиці правопорушень, соціальному захисту населення.

 • 2017 рік Мартинівську сільську раду відвідало зі скаргами, проханнями та пропозиціями 79 чол., з них на особистому прийому у сільського голови побувало 49 чоловік. До Мартинівської сільської ради за 2017 рік надійшло 30 письмових звернень.Щодо категорій дописувачів, то найчастіше звертались зі своїми проблемами пенсіонери, найменш соціально незахищені версти населення, учасники війни, діти війни та безробітні. Протягом 2017 року повторних звернень не було.

В 2017 році по сільській раді складено 13 актів цивільного стану .

Вчинено нотаріальних дій - 143,видано 64 довіреності, видано 355 довідок.

Постійна увага виконкому сільської ради була направлена на соціальний захист найменш захищених верств населення. Вирішувались питання організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування малозабезпечених громадян, в тому числі, ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни і праці, самотніх громадян похилого віку, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних та малозабезпечених сімей, які не в змозі забезпечувати себе за рахунок власної трудової діяльності.

Проводилася робота по виявленню осіб, які потребують надання субсидій та інших видів допомоги , а також робота по оформленні документів та їх подання до УСЗН. Так, за 2017 рік сільською радою було подано документи на оформлення субсидій для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг 143 споживачам ; в т.ч. на тверде паливо - 17 споживачам, крім того

 

2 учасникам АТО було надано допомогу в оформленні документів на отримання твердого паливата грошової допомоги.

Постійно на контролі у сільській раді перебувають учасники АТО та члени їх сімей, неблагонадійні сім’ї, в яких батьки чи опікуни не забезпечують необхідних умов для життя дітей.

 • матеріальну допомогу малозабезпеченим в сумі 15000 грн.

Постійно велись роботи по приведенню в належний санітарний стан колодязів громадського користування, утримання в належному стані спортивних споруд, території спортивного майданчика в с. Мартинівка, території сіл, кладовищ, проведені роботи по ліквідації стихійних звалищ сміття та побутових відходів.

Виконавчим комітетом здійснюється облік відповідно до закону житлового фонду. Згідно погосподарського обліку на території ради налічується 307 одиниць житлового фонду, з них - 115 пустуючі садиби.

Станом на 01.01.2018 на обліку у виконкомі сільської ради знаходиться 31 військовозобов’язаних та 6 призовників , 1 з них має відстрочку, 4- не досягли 20 річного віку, 1 знаходиться в розшуку.

Забезпечується прибуття призовників до Тростянецько районного комісаріату за викликом.

Ведеться контроль за своєчасним проходженням призовниками медкомісії.

Проводиться робота по сприянню в оформленні призовникам всіх необхідних документів в особову справу.

Забезпечується доведення до населення наказів військового комісара.

Разом з тим виконком у 2017 році недостатньо працював над вирішенням проблем :

 • працевлаштування населення , тобто створення нових робочих місць;
 • ремонту комунальних доріг;
 • організацією належного автобусного сполучення між містом і селом;
 • поліпшення демографічної ситуації.

Виконавчим комітетом та сільською радою здійснюється регуляторна політика.

Станом на 01.01.2018 рік по Мартинівській сільській раді діють регуляторні акти:

1. Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна.

2. Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші у громадських місцях Мартинівської сільської ради.

3. Про затвердження Методики та визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Мартинівської сільської ради.

4. Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздрібну торговельну мережу шляхом використання засобів пересувної мережі.

За 2017 рік відстеження результативності регуляторних актів не проводилось.

На 2018 рік заплановано підготувати один регуляторний акт «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Мартинівської сільської ради» та провести базове відстеження результативності даного регуляторного акту.

Також згідно плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів заплановано провести в серпні 2018 періодичне відстеження регуляторних актів «Про затвердження Методики та визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Мартинівської сільської ради», «Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздрібну торговельну мережу шляхом використання засобів пересувної мережі».

 

Секретар сільської ради Л.І.Пономаренко

Категорія: Рішення сільської ради | Додав: SRahuba (19.02.2018)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz