Мартинівка
П`ятниця, 19.07.2019, 19:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення сільської ради [169]
Рішення сільської ради
Рішення виконкому [140]
Рішення виконкому
Розпорядження сільського голови [90]
Розпорядження сільського голови
Проекти рішень сільської ради [0]
Проекти рішень сільської ради
Проекти рішень виконкому [0]
Проекти рішень виконкому
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Нормативно правова політика » Рішення сільської ради

Засідання 32 сесії 7 скликання від 22.10.2018

 

У К Р А Ї Н А

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

тридцять друга сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

22 жовтня 2018 року с. Мартинівка

Про виконання бюджету та програми економічного та соціального

розвитку сільської ради за 9 місяців 2018 року

 

 • інформацію сільського голови Лук’янова Ю.В. про виконання бюджету та програми економічного та соціального розвитку сільської ради за 9 місяців 2018 року, відповідно до ст. 25, 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Інформацію сільського голови про виконання бюджету та програми економічного та соціального розвитку сільської ради за 9 місяців 2018 року прийняти до відома

/Додаток 1/

 1. Роботу виконавчого комітету , депутатів, керівників підприємств і установ по виконанню бюджету та програми економічного та соціального розвитку сільської ради за 9 місяців 2018 року визнати задовільною.
 2. Вважати головними напрямами діяльності виконкому, депутатського корпусу, керівників підприємств і установ у 2018 році :

- передбачення та реалізації заходів щодо наповнення сільського бюджету ;

- залучення спонсорських, інвестиційних коштів для розвитку соціальної

інфраструктури села;

- скорочення не першочергових видатків з місцевого бюджету ;

- запровадження жорсткого режиму економного використання енергоносіїв шляхом виконання енергозберігаючих заходів;

- продовження роботи по утриманню і функціонуванню всієї виробничої сфери на території ради;

- постійна підтримка на території ради розвитку культури,спорту, охорони здоров’я;

- реалізацію заходів по соціальному захисту населення, дотримання належного порядку в населених пунктах сільської ради.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

 

 

Мартинівський сільський голова Ю.В.Лук’янов

 

 

Додаток 1

до рішення 32 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 22 жовтня 2018 року

 

Доповідь сільського голови

про виконання програми економічного та соціального розвитку

Мартинівської сільської ради за 9 місяців 2018 року

 

Протягом 9 місяців 2018 року основні зусилля Мартинівської сільської ради були спрямовані на реалізацію відповідних завдань і заходів Програми економічного та соціального розвитку Мартинівської сільської ради на 2018 рік та вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту населення.

Мартинівська сільська рада охоплює 3 населені пункти: село Мартинівка, село Золотарівка, село Артемо-Растівка. Станом на 01.10.2018 року на території ради зареєстровано 393 чол., з них: працездатного населення - 224 чол, дітей та підлітків -27 чол., пенсіонерів -157 осіб.

Сільськогосподарське виробництво.

На території сільської ради знаходяться і функціонують 2 сільськогосподарських підприємства – СВК АФ « Жовтень» та ТОВ « Пролісок».

 • АФ « Жовтень» розміщений в селі Мартинівка, спеціалізується на наданні послуг населенню, вирощуванні зернових, сої та соняшника. Обробляє 356,69 га ріллі. Працюючих 7 чоловік.

ТОВ « Пролісок» займає територію сіл Артеморястівки та Золотарівки, спеціалізується на вирощуванні зернових та соняшнику, сої. Обробляє 769,19 га ріллі.

Заключені договори оренди земель з функціонуючим підприємством ПП « Буймерське», яке організоване на землях Буймерської та Мартинівської сільських рад. Обробляє 1599 га ріллі.

За звітний період виготовлено технічну документацію для реєстрації права власності на 7 земельних часток (паїв ) , що перейшли за рішенням суду у комунальну власність сільської ради (відумерла спадщина), на що використано 11605 грн.

Розвиток лісового господарства. Площа земель лісового фонду сільської ради займає 2480.43 га. Постійними користувачами лісових ресурсів сільської ради є: ДП «Тростянецьке лісове господарство», Тростянецьке дочірнє агролісогосподарське підприємство «Тростянецький агролісгосп».

У галузі транспорту і зв’язку на території сільської ради відсутнє поштове відділення.

Центр сільської ради – с. Мартинівка – розташоване за 25 км від райцентру.

Перевезення пасажирів між селами сільської ради та райцентром здійснюється 3 рази на тиждень .

Мережа телефонного зв’язку по сільраді налічує 32 абоненти. В 2018 році розширення мережі не проводилось.

Мережа проводового радіомовлення відсутня.

Мережа користувачів Інтернету налічує 6 домогосподарств.

Енергозабезпечення та енергозбереження. Газопостачання сільської ради забезпечується Сумським управлінням по експлуатації газового господарства, забезпечення електричною енергією здійснюється філією «Тростянецький РЕМ» ПАТ « Сумиобленерго».

 

 

Споживання газу населенням сільської ради дещо зменшилось у зв’язку з підвищенням тарифів.

В селі Мартинівка повністю встановлене вуличне освітлення. На функціонування вуличного освітлення за 9 місяців 2018 року використано 7725 грн. в т. ч. заміна лампочок - 1380 грн.

 • галузі будівництва і дорожнього комплексу. Загальна протяжність комунальних доріг на території сільської ради складає 10 км, їх стан незадовільний, покриття щебеневе. За 9 місяців 2018 року для покращення стану та забезпечення належних умов для безпечного руху транспорту було закуплено щебінь для підсипки комунальних доріг на суму 125000 грн., проведено поточний ремонт комунальних доріг по вулицях Гагаріна , Бочанська с. Мартинівка та вул. Лісна с. Артемо-Растівка на суму 496288 грн., та проведено їх грейдування на суму 23800 грн. На очистку доріг від снігу використано 5400 грн.

Сільською радою були надані кошти на співфінансування поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення О191604 Артемо-Растівка-Мартинівка-Горястівка в сумі 786748 грн.

 • питаннях охорони навколишнього природного середовища . З метою запобігання надзвичайним ситуаціям на території ради функціонує пожежна команда, яка утримується за кошти місцевого бюджету. Штат пожежної команди укомплектований

( два водія і два бійця ) автомобіль технічно-справний , має необхідний запас палива, чергування команди організоване цілодобово. На території сільської ради знаходяться 4 вежі Рожнова, пристосованих для забору води. На функціонування місцевої пожежної команди використано 210601 грн.;

За звітний період сільською радою надано субвенцію в районний бюджет в сумі 5000 грн. для 24 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Сумській області для придбання форменного та захисного одягу.

Працівниками сільської ради проведені роботи по приведенню в належний санітарний стан колодязів громадського користування , території спортивного майданчика в селі Мартинівка, території сіл , проведені роботи по ліквідації стихійних звалищ сміття та побутових відходів.

У сфері малого бізнесу.

На території Мартинівської сільської ради станом на 01.10.2018 здійснюють діяльність 3 фізичні особи-підприємці:

Курдупов О.М. – надання послуг населенню по обробітку земельних ділянок.

Пилипенко І.П. – оренда гідроспоруди

Хурдило О.С. – оренда гідроспоруди

- 3 сільськогосподарських підприємств:

СВК АФ «Жовтень»

ТОВ Агрофірма «Семереньки»

ТОВ «Пролісок»

Для торгівельного обслуговування населення сільської ради працюють два магазини міського споживчого товариства, та кожний понеділок здійснюється виїзна торгівля приватними підприємцями м. Лебедин, м. Тростянець , м. Охтирка. Три рази на тиждень (понеділок, середа та п’ятниця) жителі віддалених вулиць сіл Мартинівка , Золотарівка, Артемо-Растівка забезпечуються товарами повсякденного попиту з залученням приватних підприємців.

 

 

Постійно підтримується належний санітарний стан майданчика для виїзної торгівлі в селі Мартинівка.

Соціальна сфера.

У соціальній сфері досягнення стабільності здійснювалось шляхом підвищення соціальних стандартів і гарантій, розмірів мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, пенсій і соціальної допомоги.

Під опікою залишаються, перш за все, найменш захищені верстви населення, яким держава гарантує мінімальні соціальні і матеріальні блага. Тому, постійна увага виконкому сільської ради направлена на соціальний захист саме цих верств населення. Вирішуються питання організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування малозабезпечених громадян, в тому числі, ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни і праці, самотніх громадян похилого віку, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних та малозабезпечених сімей, які не в змозі забезпечувати себе за рахунок власної трудової діяльності, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей .

Сільською радою постійно ведеться робота по виявленню осіб, які потребують надання субсидій та інших видів допомоги, сприяння в оформленні документів та їх подання до УПСЗН.

Так, за 9 місяців 2018 року сільською радою було подано документи на оформлення субсидій для відшкодування вартості житлово-комунальних послуг 35 споживачам ; в т.ч. на тверде паливо – 4 споживачам, крім того 3 учасникам АТО було надано допомогу в оформленні документів на отримання твердого палива.

Надано матеріальну допомогу громадянам в сумі 20000 грн.

Надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 2,3 тис. грн. для здійснення компенсаційних виплат особам , які надають соціальні послуги.

На території ради ведеться облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Систематично проводяться перевірки умов проживання та виховання неповнолітніх.

 • початку року сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 42000 грн. для територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради на оплату праці соціальних робітників , які надавали соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку на території сільської ради. На даний час бслуговування одиноких пристарілих громадян на території ради відсутнє.

Також надано субвенцію в районний бюджет в сумі 4162 грн. на утримання трудового архіву.

Послугами районної служби зайнятості протягом 9 місяців 2018 року скористалося 10 громадян. З метою благоустрою населених пунктів та приведення територій в належний санітарний стан було організовано проведення громадських робіт на які було залучено 2 чол. безробітніх. Використано 9083 грн. на оплату за рахунок місцевого бюджету та 9083 грн. - кошти центру зайнятості.

За підсумками 9 місяців 2018 року існуюча мережа закладів охорони здоров’я налічує по сільській раді 2 заклади - Мартинівський ФП та Артемо-Растівський ФП.

Сільською радою було надано субвенцію районній раді :

- в сумі 36000 грн. для КЗ « Тростянецька центральна районна лікарня» на функціонування закладів охорони здоров’я, що знаходяться на території Мартинівської сільської ради;

- в сумі 1700 грн. – КЗ « Тростянецька центральна районна лікарня» на проведення ремонту пересувного флюорографічного кабінету;

 

 

- субвенцію Тростянецькій міській об’єднаній територіальній громаді через Тростянецьку міську раду для утримання ФП с. Мартинівка, ФП с. Артемо-Растівка комунальним

некомерційним підприємством « Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради в сумі 33410 грн.

 • галузі освіти : на території сільської ради не функціонують школи та дитячі садки. Дітей шкільного віку села Артемо-Растівка підвозять шкільним автобусом на навчання до Рябущанського НВК Лебединського району , дітей шкільного та дошкільного віку села Мартинівка шкільним автобусом підвозять до Олешнянського НВК Охтирського району.

Сільською радою надано субвенцію районній раді в сумі 25000 грн. для Олешнянського НВК Охтирського району на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

На території сільської ради працює чотири заклади культури, із них два клубних заклади - Мартинівський сільський Будинок культури та Артеморястівський сільський клуб та дві бібліотеки – Мартинівська та Артеморястівська сільські бібліотеки. З метою прийняття участі в районних заходах та проведенні заходів для членів громади активізувалась робота по залученню жителів сіл до участі в художній самодіяльності. В закладах культури проводяться заходи морально-духовного та патріотичного виховання підростаючого покоління. На проведення масових заходів за звітний період використано 16840 грн. коштів місцевого бюджету.

На території Мартинівської сільської ради знаходяться два пам’ятника - «Скорботна матір» села Мартинівка, «Солдат з автоматом» села Артемо-Растівка та обеліск на братській могилі села Мартинівка, присвячених подіям війни 1941-1945 років. За звітний період проведено благоустрій вищеназваних пам’ятників на що використано 1354 грн.

Підтримка дітей та молоді, гендерна політика.

У ході економічного та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, репродуктивного здоров’я, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім`ї та їх навчання. Потребують розв’язання проблеми професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення.

Останніми роками спостерігається нестабільність рівня життя більшості сімей .

За звітний період сільською радою надано субвенцію Тростянецькій районній раді в сумі 1,43 тис. грн. на фінансування «Районної програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей на 2017-2020 роки».

Останнім часом більше уваги приділяється розвитку фізичної культури та спорту. З цією ціллю було проведено заходи щодо облаштування спортивних майданчиків, регулярно проводиться обстеження спортивних споруд та спортивного інвентаря . Рівень забезпеченості спортивними спорудами населених пунктів Мартинівської сільської ради з урахуванням кількості населення достатній.

Забезпечення законності і правопорядку .

Дільничним інспектором поліції по Мартинівській сільській раді є Колісніченко Юрій Володимирович.

Поліпшення якості державного управління.

 • звітний період передано кошти Мартинівського сільського бюджету в сумі 2000 грн. до фінансового управління Тростянецької районної державної адміністрації для придбання предметів і матеріалів (придбання паперу та канцелярського приладдя) та на оплату послуг (обслуговування комп’ютерної техніки) та кошти в сумі 5 тисяч гривень на покращення матеріально-технічного забезпечення державному бюджету УДКСУ у Тростянецькому районі.

 

 

За 9 місяців 2018 року до сільського бюджету надійшло власних доходів в сумі 1576,4 тис. грн., або 85,2% до затверджених призначень на звітний період( 1850,9 тис.грн.).

Відповідно сума невиконання доходної частини по власним доходам за звітний період складає 274,5 тис.грн.

 

Секретар сільської ради Л.І.Пономаренко

Категорія: Рішення сільської ради | Додав: lyda_1939 (29.10.2018)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz