Мартинівка
П`ятниця, 19.07.2019, 19:09
Вітаю Вас Гість | RSS
 Офіційний сайт Мартинівської сільської ради
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Головне меню [4]
Головне меню
Нормативно правова політика [399]
Нормативно правова політика
Мої статті [1]
Запобігання проявам корупції [4]
Запобігання проявам корупції
Поіменне голосування депутатів [168]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Запобігання проявам корупції

план заходів щодо запобігання корупції на 2018 рік

 

Додаток

до рішення 23 сесії 7 скликання

Мартинівської сільської ради

від 19 лютого 2018 року

 

План заходів

Мартинівської сільської ради щодо запобігання та протидії корупції на 2018 рік

 

 1. Систематично проводити для осіб, уповноважених на виконання функцій органів місцевого самоврядування навчання із виявлення та роз’яснення антикорупційного законодавства, у тому числі Закону України « Про запобігання корупції», а також щодо недопущення виникнення та врегулювання конфлікту інтересів.

Постійно

2. Організувати подання суб’єктами декларування шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування (далі – декларації) за 2017 рік за формою, що визначена Національним агентством у встановленому законодавством порядку До 01.04.2018

3. У встановленому законодавством порядку здійснити перевірку фактів своєчасності подання суб’єктами декларування декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку відповідно до статті 49 Закону України «Про запобігання корупції».

Протягом 10 робочих днів з граничної

дати подання таких декларацій

 1. Надавати суб’єктам звернення до виконавчого комітету сільської ради своєчасно достовірну, в повному обсязі інформацію, яка підлягає наданню відповідно до Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про запобігання корупції».

Протягом року

5. У межах компетенції надавати методичну допомогу щодо застосування антикорупційного законодавства

Протягом року

 1. . Оприлюднювати на офіційному сайті інформацію про вжиті заходи щодо запобігання корупції

Протягом року

 1. . Розглядати на нарадах, засіданнях виконавчого комітету , сесіях сільської ради питання щодо виконання антикорупційного законодавства.

Протягом року

 1. . Забезпечити функціонування механізмів зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень.

Протягом року

 1. . Забезпечити інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про припинення працюючими у органах місцевого самоврядування діяльності, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування.

Протягом року

10. Забезпечувати якісний добір і розстановку кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору, їх об’єктивну атестацію, щорічну оцінку виконання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків і завдань.

Протягом року

 

 

 1. 1. В межах повноважень вживати заходів щодо виявлення серед осіб, уповноважених на виконання функцій органів місцевого самоврядування конфлікту інтересів та сприяти його

врегулюванню

Протягом року

 1. 2. У встановленому порядку проводити спеціальну перевірку щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій органів місцевого самоврядування.

Протягом року

 1. 3. Підвищення ефективності надання адміністративних послуг

Протягом року

 1. 4. У випадку встановлення факту недодержання особами, уповноваженими на виконання функцій органів місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства, проводити відповідні службові перевірки.

Протягом року

15. Розглядати анонімні повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства, якщо наведена у них інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені

Протягом року

 1. 6. Забезпечити вчасне інформування юридичного відділу апарату Тростянецької районної державної адміністрації про стан реалізації антикорупційних нормативно-правових, відповідних розпорядчих документів сільської ради

Протягом року

17. Про виконання плану заходів інформувати до 10 січня 2019 року юридичний сектор апарату Тростянецької РДА

До 10 січня 2019 року

 

Категорія: Запобігання проявам корупції | Додав: lyda_1939 (11.05.2018)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz